Kampania "Mała książka - wielki człowiek"

Ogólnopolska akcja „Mała książka – wielki człowiek” to kampania mająca na celu szerzenie czytelnictwa wśród przedszkolaków. Każdy przedszkolak odwiedzający którąś z filii Biblioteki Publicznej im. Stefana Rowińskiego otrzyma Wyprawkę Czytelniczą, w której znajdzie książkę „Pierwsze czytanki dla...” oraz Kartę Małego Czytelnika. Przy każdym wypożyczeniu co najmniej jednej pozycji z księgozbioru dziecięcego przedszkolak otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie nagrodzony imiennym dyplomem!

W Wyprawce Czytelniczej znajduje się również broszura informacyjna dla rodziców, z której dowiedzą się, jakie korzyści płyną ze zaznajamiania dziecka z czytaniem i biblioteką w tak młodym wieku!

Które filie biorą udział w akcji "Mała książka - wielki człowiek"?

Zarówno Biblioteka Główna jak i wszystkie ostrowskie filie biorą udział w kampanii. Po odbiór Wyprawki Czytelniczej można zgłaszać się w:
- Bibliotece Głównej przy ul. Wolności 2,
- Filii nr 2 przy ul. Wrocławskiej 22,
- Filii nr 3 przy ul. Limanowskiego 20 (Szpital Miejski),
- Filii nr 6 przy ul. Komuny Paryskiej 14,
- Filii nr 7 przy ul. Krotoszyńskiej 171,
- Mediatece przy ul. Kolejowej 24b.

Zawartość Wyprawki Czytelniczej

- Książka "Pierwsze czytanki dla..." to zbiór utworów najpopularniejszych polskich pisarzy dziecięcych w tym Joanny Papuzińskiej, Wandy Chotomskiej, Czesława Janczarskiego czy Hanny Januszewskiej. Jest to pozycja zarówno treściowo jak i pod względem formy dostosowana do percepcji dziecka w wieku przedszkolnym.
- Broszura dla rodziców „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki” to broszura o charakterze poradnikowym, z której rodzice dowiedzą sie, dlaczego literatura jest tak ważna dla harmonijnego rozwoju ich dziecka.
- Karta Małego Czytelnika – pięknie zaprojektowana karta biblioteczna do zbierania naklejek za wypożyczone książki.

rolex replica streaks large substances.
123movies