replica rolex watches was in fact recognized while many fields.

Biblioteka dla seniora

BIBLIOTEKA DLA SENIORA 2020

Ze względu na występującą epidemię koronawirusa, oferta skierowana do seniorów będzie realizowana po zniesieniu wszelkich obostrzeń i ograniczeń.

Zaspakajanie kulturalnych potrzeb, rozwijanie zainteresowań oraz integracja i aktywacja seniorów w społeczności lokalnej to cele, jakie postawili sobie w codziennej pracy pracownicy i dyrekcja naszej biblioteki.

W związku z tym już drugi rok z rzędu organizujemy szereg zajęć tematycznych skierowanych do seniorów naszego miasta i okolic, by wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i potrzebom.

            W 2020 roku w ramach działań planujemy zorganizować:

  • warsztaty „Siłownia pamięci‟,  których istotą jest zaznajomienie seniorów z   technikami poprawiającymi sprawność mózgu i kondycję tak ważnych jego funkcji jak: pamięć, myślenie, spostrzegawczość czy koncentrację
  • kurs „Smartfon  dla seniora‟, pozwalający zapoznać seniorów z podstawami obsługi telefonu komórkowego oraz zaznajomić z możliwościami nowoczesnych technologii i wykorzystaniem ich w życiu codziennym
  • kurs komputerowy, przeznaczony dla seniorów, chcących nauczyć się samodzielnego korzystania z komputera oraz z Internetu
  • warsztaty decoupage dla seniorów, mające na celu zaprezentowanie uczestnikom technik zdobienia przedmiotów, które doskonale rozwijają zdolności plastyczne i manualne człowieka.

Wobec rosnącego zainteresowania odbiorców tymi formami działalności, powyższe inicjatywy zamierzamy już na stałe wpisać w kalendarz działań kulturalnych i edukacyjnych naszej biblioteki.

UWAGA!

Filia nr 2 w dniach 24-28.01.2022 czynna w godzinach 10:00-14:00


 
 

soap2day