LEGIMI

Drodzy Czytelnicy,
informujemy, że Konsorcjum Legimi wyczerpało dostęp do zakupionych stron w ramach aktualnej umowy. 

Świadczy to o Państwa aktywności czytelniczej, co bardzo nas cieszy, gdyż jest to celem działania Konsorcjum. Jednocześnie zapewniamy, że podjęliśmy negocjacje, aby w najbliższym czasie dostęp do platformy Legimi został wznowiony. Prosimy o cierpliwość, a w razie pytań o kontaktowanie się z bibliotekami w Państwa miejscu zamieszkania.

Za powstałe utrudnienia w dostępie do lektury przepraszamy!
https://www.wbp.poznan.pl/biblioteka/wydarzenia/dostep-do-legimi/#Dost%C4%99p%20do%20Legimi

 

Platforma www.legimi.pl oferuje dostęp do ponad 20 000 książek elektronicznych. Na platformie można tak naprawdę korzystać ze wszystkich e-booków. Jedyne ograniczenie to łączny limit stron do wykorzystania w wysokości 1 450 000 (dotyczy wszystkich użytkowników konsorcjum - czytelników 30 bibliotek).
Można tam znaleźć najnowsze i najpoczytniejsze bestsellery (od kryminałów poprzez fantastykę aż do sensacji), literaturę faktu, reportaże, biografie, powieści dla dzieci i młodzieży. Aby skorzystać z Legimi należy zgłosić się do biblioteki i na podstawie ważnej karty bibliotecznej czytelnik otrzymuje jeden kod dostępu. Następnie trzeba zarejestrować się (założyć konto) na dedykowanej bibliotece stronie i wpisać otrzymany kod. Otrzymany kod jest ważny tylko przez bieżący miesiąc. Trzeba o tym pamiętać!
W sytuacji gdy do końca bieżącego miesiąca nie zdążyliśmy aktywować pobranego kodu w bibliotece, kod ten wygasa, a kolejny kod należy ponownie pobrać w bibliotece. Ebooki w Legimi można czytać aż do osiągnięcia przez wszystkich czytelników biblioteki limitu stron lub (kiedy ten limit nie zostanie osiągnięty) do dnia zakończenia świadczenia usługi (tj. do 02.01.2020 roku).

rolex replica streaks large substances.