Nasze wydawnictwa

Działalność wydawniczą Biblioteka Publiczna im. Stefana Rowińskiego rozpoczęła w 2008 r. Długofalowy program wydawniczy obejmuje publikowanie drukiem wydawnictw tematycznie związanych z regionem Ostrowa Wielkopolskiego. Będą to wspomnienia, pamiętniki jak i opracowania związane z kulturą i historią. W projektach wydawniczych znajdują się także wiersze, pisane przez lokalnych twórców, szczególnie debiutantów. Do tego rodzaju publikacji należy Seria z Kluczem. Wszystkie projekty wydawnicze maja na celu promocję Biblioteki i pogłębienie edukacji lokalnej społeczności.

Książki kupować można w wypożyczalni Biblioteki Głównej ul. Wolności 2 (II piętro) oraz drogą wysyłkową dla osób spoza miasta.
Zamówienia można składać poprzez  kontakt telefoniczny  62 7374700 oraz drogą  e-mail biuro@biblioteka-ostrow.pl.
Wystawiamy Faktury.

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

rolex replica streaks large substances.