ZA NAMI KOLEJNY ETAP DZIAŁAŃ W RAMACH PROJEKTU BIURA “NIEPODLEGŁA”
3 czerwca 2024

ZA NAMI KOLEJNY ETAP DZIAŁAŃ W RAMACH PROJEKTU BIURA “NIEPODLEGŁA”

W dniu 3 czerwca 2024 r. w filii Mediateka przy ulicy Kolejowej 24b   podsumowaliśmy (choć jeszcze nie ostatecznie) kolejny etap realizacji projektu  "Dalej, bracia, do bułata - Wielkopolanie w Powstaniu Styczniowym" - konkurs fotograficzny pt. “Miejsca związane z Powstaniem Styczniowym, jego bohaterami i ich mogiłami na terenie Południowej Wielkopolski”, a jury w składzie:  Krzysztof Maik, fotograf (przewodniczący jury), nauczyciel fotografii, właściciel Art Studio Maik; Przemysław  Zwias (bibliotekarz- kustosz, etnolog, organizator wielu wystaw w Mediatece), Andrzej  Dąbrowski (instruktor Mediateki, wieloletni animator kultury, organizator wielu wystaw w Mediatece), wyłoniło laureatów i właśnie w ten pierwszy czerwcowy poniedziałek nagrody trafiły do ich rąk 
Osoby nagrodzone: Olgierd Radomski - nagroda główna, Marcel Nytko, Antoni Wiatrak, Weronika Ćwiklak i Olga Ćwiklak (wyróżnienia) zostaną również zaproszone na uroczyste podsumowanie działań projektowych  20 listopada br. 
Miło nam jest zaprosić na wystawę pokonkursową, która mieści się w witrynach na parterze Mediateki. Fotografie można podziwiać od strony ulic Kolejowej i Wolności, a także wewnątrz działu Robotyka na parterze.
Przedsięwzięcie to jeden z etapów projektu, który został dofinansowany ze środków Biura Niepodległa w ramach Programu Dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863-1864”.

Biblioteka Publiczna im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim
ul. Wolności 2, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. 62  737 47 00, e-mail: info@biblioteka-ostrow.pl
Numer konta: 10 1090 1160 0000 0001 4985 0075
Nasza biblioteka pełni funkcję bilioteki powiatowej.
 

BIP
123movies