SPOTKANIE Z AŁBENĄ GRABOWSKĄ
18 kwietnia 2024

SPOTKANIE Z AŁBENĄ GRABOWSKĄ

Literacka uczta z „Alicją w krainie czasów” jako daniem głównym i „Stuleciem winnych” jako deserem! 👌 Właśnie zakończyliśmy spotkanie z @Ałbeną Grabowską — z zawodu neurolożką, z pasji pisarką. Jak udaje się pani Ałbenie połączyć te z pozoru tak różne światy? Czy praca lekarza przekłada się na twórczość literacką? O zadanie tych i innych frapujących pytań zadbała moderująca wydarzenie Bogna Skrzypczak-Walkowiak.

Nasza gościni okazała się prawdziwym człowiekiem renesansu — wszystkim, którzy jeszcze zastanawiają się, czy dać szansę powieściom pani Ałbeny (są tacy…? 😉) przypominamy, że ma na swoim koncie rasowe thrillery, fantastykę postapokaliptyczną, książki dla dzieci, powieści historyczne i chyba bez zbędnej przesady możemy powiedzieć, że jest także kronikarką swoich rodzinnych stron. Prawdziwy szwedzki stół z książkami! 🤗 Bardzo cieszy nas, że tak wielu z Państwa zdecydowało się przyjść na spotkanie i że nasza gościni wywołała tak żywiołowe reakcje!

Spotkanie odbyło się w ramach zwycięskiego projektu, na który zagłosowaliście w @Ostrowskim Budżecie Obywatelskim. Już wkrótce ogłosimy pełną listę zaproszonych pisarzy, zapewniając już teraz, że fani każdej formy literackiej znajdą coś ciekawego dla siebie! Bardzo dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie, a pani Ałbenie za środową moc wrażeń!

Biblioteka Publiczna im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim
ul. Wolności 2, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. 62  737 47 00, e-mail: info@biblioteka-ostrow.pl
Numer konta: 10 1090 1160 0000 0001 4985 0075
Nasza biblioteka pełni funkcję bilioteki powiatowej.
 

BIP
123movies