LUBOWNICY CHOPINA  I SŁUCHACZE UTW W MEDIATECE
12 października 2022

LUBOWNICY CHOPINA I SŁUCHACZE UTW W MEDIATECE

Kolejny raz warto powtórzyć, że przestrzeń Mediateki nie jest wyłącznie przeznaczona dla dzieci. Tutaj świetnie bawią się także osoby, które dawno opuściły mury szkół.  7 października w warsztatach robotycznych uczestniczyli słuchacze Uniwersytetu Trzeciego wieku (sekcja turystyczna), a 11 października odbyło się już tradycyjne doroczne spotkanie członków i sympatyków Koła Towarzystwa im. Fryderyka Chopina, którzy wysłuchali gawędy o pochodzących z naszego miasta artystach: Andrzeju Pacynie, Kazimierzu Grześkowiaku i Tadeuszu Piskorskim. Współpraca Mediateki z oboma środowiskami trwa od początku powstania filii, a lubownicy Chopina zawsze jedno ze swoich październikowych spotkań odbywają właśnie przy ulicy Kolejowej 24b.

Biblioteka Publiczna im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim
ul. Wolności 2, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. 62  737 47 00, e-mail: info@biblioteka-ostrow.pl
Nasza biblioteka pełni funkcję bilioteki powiatowej.