SPOTKANIE Z ANDERSEM KVAMMENEM I MAŁGORZATĄ GOŁOTĄ
13 czerwca 2022

SPOTKANIE Z ANDERSEM KVAMMENEM I MAŁGORZATĄ GOŁOTĄ

W piątek 10 czerwca w Bibliotece Głównej zagościli norweski autor komiksów Anders Kvammen i pisarka oraz dziennikarka Małgorzata Gołota. Spotkanie odbyło się w ramach organzizowanego przez Bibliotekę Raczyńskich Festiwalu Ludzie Książki, którego tournée objęło m.in. Kalisz, Piłę, Konin czy Leszno.

Tematem spotkania były zaburzenia psychiczne u dzieci i młodzieży, depresja i trudności z systemowym wsparciem dla młodych ludzi. Na podstawie własnych doświadczeń Anders Kvammen napisał i zilustrował powieść graficzną. Małgorzata Gołota natomiast zdecydowała się zmierzyć z zagadnieniem w reportażu “Żyletkę noszę zawsze przy sobie”.

Dziękujemy Państwu za przybycie i zachęcamy do do subskrypcji naszego newslettera oraz polubienia strony na Facebooku, aby być na bieżąco z ofertą spotkań i wydarzeń w przyszłości.

Biblioteka Publiczna im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim
ul. Wolności 2, 63-400 Ostrów Wielkopolski, tel. 62  737 47 00, e-mail: info@biblioteka-ostrow.pl
Nasza biblioteka pełni funkcję bilioteki powiatowej.

soap2day