29 października 2021

O AKTORSTWIE I ŚLĄSKU Z MARIANEM DZIĘDZIELEM!

28 października na spotkaniu autorskim zagościł Marian Dziędziel – aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Znany z ról w dziełach takich jak „Moje córki krowy”, „Drogówka” czy „Wesele” Wojciecha Smarzowskiego. Moderatorem spotkania, które przez względy frekwencyjne odbyło się w sali Ostrowskiego Centrum Kultury, był Dariusz Rekosz. Organizatorem wydarzenia była Biblioteka Publiczna im. Stefana Rowińskiego.

Gość wieczoru zdecydował się na występ w formie talk-show – błyskotliwe monologi i liczne anegdoty wspierane były formą multimedialną, dzięki której mogliśmy przypomnieć sobie najciekawsze i najzabawniejsze momenty z jego kariery aktorskiej. Marian Dziędziel chętnie dzielił się wspomnieniami z rodzinnych Gołkowic, pamiętnymi chwilami ze swojej drogi edukacyjnej i filmowej oraz... opowieściami o zmaganiach z językiem polskim... Publiczność podzielała poczucie humoru gospodarza, a całe wystąpienie przebiegło w miłej atmosferze. Nie mogło oczywiście zabraknąć anegdot z planów filmowych i teatralnych, a pamiętajmy że Marian Dziędziel zna się ze sceną ponad pięćdziesiąt lat, więc zebrał ich zaskakująco wiele!

Dziękujemy Państwu za liczne przybycie na przygotowane przez nas spotkanie autorskie! Polecamy subskrypcję naszego newslettera oraz śledzenie Biblioteki Publicznej im. Stefana Rowińskiego na Facebooku, by nie przegapić podobnych spotkań w przyszłości!

rolex replica streaks large substances.
123movies