26 kwietnia 2021

KONKURS „MOJE HOBBY, MOJA PASJA” ROZSTRZYGNIĘTY

Filia nr 7 dla Dzieci i Młodzieży zaprosiła uczniów klas I-VIII do udziału w konkursie plastycznym pt. Moje hobby, moja pasja”. Zadaniem uczestników było przedstawienie swoich zainteresowań i uzdolnień w formie lapbooka, czyli własnoręcznie wykonanej teczki tematycznej. Teczka pełni funkcję interaktywnej przestrzeni na rysunki, wykresy, terminy, zdjęcia, które umieszcza się w kieszonkach, kopertach, harmonijkach czy karteczkach o różnych kształtach.

Otrzymaliśmy ponad 70 prac, w których widać niezwykłe zaangażowanie, różne techniki wykonania oraz wielką pomysłowość wszystkich twórców. Okazało się, że poświęcacie swój wolny czas na rozwijanie takich zainteresowań jak: muzyka, podróże, rękodzieło, fauna i flora, opieka nad zwierzętami, wędkarstwo, rolnictwo czy straż pożarna. Oddajecie się również wszelkiej aktywności ruchowej. Nie zabrakło wśród autorów prac miłośników jazdy konnej, tańca oraz piłkarzy, koszykarzy czy mistrzów akrobatyki.
Komisja konkursowa w składzie: Włodzimierz Grabowski – dyrektor Biblioteki Publicznej, Jagoda Kaszuba – plastyk Ostrowskiego Centrum Kultury oraz Alicja Sierakowska – instruktor powiatowy Biblioteki Publicznej, oceniając samodzielność, oryginalność i kreatywność prac, postanowiła nagrodzić 11 osób w trzech kategoriach:

UCZNIOWIE KLAS I-III

I MIEJSCE: Aleksandra Organista
II MIEJSCE: Gabriel Mazur
III MIEJSCE: Vanessa Jamróz

WYRÓŻNIENIE: Malwina Kątna-Glapka

UCZNIOWIE KLAS IV-VI

I MIEJSCE: Miłosz Skowronek
II MIEJSCE: Zuzanna Binienda
III MIEJSCE: Aleksandra Tokarz

WYRÓŻNIENIE: Franciszek Płończak

UCZNIOWIE KLAS VII-VIII

I MIEJSCE: Jan Maciejewski
III MIEJSCE: Jakub Adamczak
III MIEJSCE: Lena Stefańska

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za podzielenie się z nami swoimi pasjami, życząc nieustannego rozwijania i kształtowania swoich zainteresowań. Zapraszamy do podziwiania wszystkich prac na wystawie w Filii nr 7 dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Krotoszyńskiej 171.
Laureatów konkursu poinformujemy telefonicznie w celu ustalenia dnia i godziny odbioru nagrody.

rolex replica streaks large substances.