Coraz rzadziej piszemy odręcznie, ponieważ świat cyfrowy zdominował naszą rzeczywistość. W Filii nr 2 wystartował cykl warsztatów kaligraficznych dla osób, które chcą zdobyć umiejętność pisania artystycznego. Na pierwszym spotkaniu uczestnicy oswajali się z różnymi narzędziami do pisania i uczyli się płynnego posługiwania nimi.
Warsztaty prowadzone są przez Małgosię Małecką z HELLO calligraphy i potrwają do końca czerwca.