Jak co roku z okazji Dnia Dziecka Filia nr 3, w towarzystwie zaprzyjaźnionego Klauna Czesia, odwiedziła najmłodszych pacjentów Oddziału Chirurgii Dziecięcej ostrowskiego szpitala.
Wspólnie z personelem oddziału przygotowaliśmy dla dzieci drobne upominki, które wraz z wizytą wyjątkowego gościa dostarczyły wielu powodów do uśmiechu.
Spotkanie przebiegło w radosnej i serdecznej atmosferze. Było miłym akcentem tego wyjątkowego dnia, przynosząc najmłodszym chwilę wytchnienia od szpitalnej codzienności oraz wiele radości.