W Filii nr 6 gościliśmy wyjątkowych małych odkrywców z przedszkola nr 7 Bratek. Podczas spotkania przedszkolaki poznały zasady wypożyczania książek i dowiedziały się, jak należy dbać o biblioteczne skarby. Nie zabrakło także wspólnego czytania oraz rozmów o tym, jak niezwykłą przygodą może być świat ukryty na kartkach książek. Najwięcej radości sprawiły jednak warsztaty plastyczne, podczas których dzieci stworzyły kolorowe kwiatki.
Dziękujemy za wizytę, ogrom ciekawości i dziecięcej energii, która wypełniła naszą bibliotekę. Mamy nadzieję, że było to pierwsze z wielu spotkań z książką i biblioteką.