Za nami ostatnie spotkanie i okazja do podsumowania pracy z wykorzystaniem techniki decoupage. Wyzwanie, przed którym stanęły uczestniczki spotkań wyzwoliło w nich wiele kreatywnej energii, a piękne herbaciarki i podstawki będą długo cieszyć oczy i serca.
Dziękujemy uczestniczkom za wspaniałą atmosferę.