KONTAKT

   
 

Nasz adres:

Biblioteka Publiczna im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim
ul. Wolności 2, 63-400 Ostrów Wielkopolski

 

 

 Dyrektor:

mgr Włodzimierz Grabowski 
tel.: 62 737 47 03
e-mail:  dyrektor@biblioteka-ostrow.pl 

 

 

 

Administracja:

tel. 62  737 47 00

fax 62  737 47 01

e-mail: biuro@biblioteka-ostrow.pl

 

 

 Wypożyczalnia:

tel.: 62 738 18 02
tel.: 62 737 47 08
e-mail:  wypozyczalnia@biblioteka-ostrow.pl

 

 

 

 Czytelnia:

tel.: 62 737 47 04
e-mail:  czytelnia@biblioteka-ostrow.pl 
  

 
 Księgowość:

tel.: 62 737 47 09
e-mail:  ksiegowosc@biblioteka-ostrow.pl
 


 Informatyk:

tel.: 62 737 47 05
e-mail: informatyk@biblioteka-ostrow.pl 
 

 

 Instruktor powiatowy:

tel.: 62 737 47 06
e-mail:   instruktor@biblioteka-ostrow.pl
 

 
 Specjalista d/s informacyjno - bibliograficznych:

tel.: 62 737 47 02
e-mail:  dzs@biblioteka-ostrow.pl
 

 
 Dział Opracowania Zbiorów:

tel.: 62 737 47 07
e-mail:  opracowanie@biblioteka-ostrow.pl
 

 

FILIE

 

 

Filia nr 1

ul. Batorego 2

Ostrów Wielkopolski

tel. 62 7385669

e-mail: filia1@biblioteka-ostrow.pl

 

Filia nr 2

ul. Wrocławska 22

Ostrów Wielkopolski

tel. 62 7362173

e-mail: filia2@biblioteka-ostrow.pl

 

Filia nr 3

ul. Limanowskiego 20

Szpital Miejski

Ostrów Wielkopolski

tel. 797 12 60 72 

e-mail: filia3@biblioteka-ostrow.pl

 

Filia nr 6

Ul. Komuny Paryskiej 14

Ostrów Wielkopolski

tel. 62 7386052

e-mail: filia6@biblioteka-ostrow.pl

 

Filia nr 7 dla Dzieci i Młodzieży

ul. Królowej Jadwigi 3

Ostrów Wielkopolski

tel. 62 7364849 

e-mail: dziecieca@biblioteka-ostrow.pl

 

Punkt Biblioteczny przy SAN

ul. Wrocławska 93a

Ostrów Wielkopolski

tel. 62 7356374

e-mail: biblioteka@san.ostrowwlkp.pl

 

 

 
  Szukaj

 

KATALOGI ON-LINE
 

 


 

 

 

  

 

 



( trwa aktualizacja )

 

nasza strona na


 

Kartoteka Regionalna
    i Zagadnieniowa

 


 

 

 


 

 

 

 

NEWSLETTER
Biblioteka Ostrów

Bądź na bieżąco! Zapisz się na listę subskrybentów!

 

E-mail:
Powiadamiaj
 
 
przyjaciele

           

 

 
Copyright 2012 Biblioteka Publiczna w Ostrowie Wielkopolskim   |      Zaloguj