SPOTKANIE  Z PISARKĄ W MEDIATECE
14 maj 2019

SPOTKANIE Z PISARKĄ W MEDIATECE

Agata Widzowska to znana w całej Polsce autorka książek dla dzieci (np. „Psierociniec”, „Koń na receptę”, „Dreptak i pępek świata”, „Myszka Precelka” i inne). Dziś zawitała do Ostrowa, by w scenerii mediatecznej  Bajkoteki porozmawiać z najmłodszymi czytelnikami.

W spotkaniu, moderowanym przez Bognę Skrzypczak-Walkowiak, uczestniczyły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Bogdaju. Pani Agata Widzowska szybko nawiązała kontakt z rozmówcami, zaprezentowała im swoje książki, zaprosiła do zabaw słownych, a nawet przeprowadziła mały quiz o zwierzątkach. Przyszedł też oczywiście czas na rozmowy indywidualne, dedykacje i autografy! Możemy się też pochwalić tym, że Pani Agata podarowała naszej filii trzecią część książki z serii „Psierociniec”. Mamy nadzieję, że autorka wkrótce ponownie odwiedzi Ostrów Wielkopolski. Zapraszamy!