PRZEGLĄD ETIUD FILMOWYCH W MEDIATECE
17 gru 2018

PRZEGLĄD ETIUD FILMOWYCH W MEDIATECE

W piątek 14 grudnia br. Studium Animatorów Kultury z Kalisza zagościło w Mediatece. O godzinie 18.00 rozpoczął się bowiem przy ul. Kolejowej 24b w Ostrowie Wlkp. przegląd etiud filmowych autorstwa studentów kaliskiej „filmówki”.

„Film” to najnowsza specjalizacja w historii szkoły, która z powodzeniem od kilkudziesięciu lat kształci animatorów kultury. Absolwentami PSAK są nie tylko reżyserzy i instruktorzy amatorskich grup teatralnych, nie tylko tancerze i choreografowie najlepszych grup tańca współczesnego i teatrów tańca, ale także menedżerowie, trenerzy, kierownicy i dyrektorzy wszystkich rodzajów placówek twórczych i upowszechniania kultury w całej Polsce. Od wielu lat szkoła gromadzi w swoich murach m.in. osoby fascynujące się fotografią, więc nie trzeba było długo czekać na tych, którzy zapragnęli stać się artystami spod skrzydeł X muzy.